Co wspólnego z kształtowaniem pojęć geometrycznych ma nauka liter? Jak rozwiązywać matematyczne zadania tekstowe, wspierając przy tym rozwój kompetencji językowych dzieci? Sprawdź z nami! Już 12.12.2019 o godz. 19:00 odbędzie się ostatnie w tym roku webinarium programu Nauczyciel/ka I klasa. 

Coraz częściej mówi się o tym, że nauczanie w klasach I-III powinno mieć zintegrowany charakter, że żadna z edukacji nie powinna być wyodrębniona z całości. Jak jednak to robić w codziennym nauczycielskim życiu? Jak łączyć edukację matematyczną z edukacją polonistyczną, tak by rozwijać kompetencje matematyczne i językowe podczas jednej aktywności dydaktycznej? W trakcie webinaru odpowiemy odpowiemy na te i inne pytania. Przyjrzymy się również przykładom kilku konkretnych aktywności, które wspierają integrację wspomnianych edukacji. 

Webinarium poprowadzi  Ewelina Gorczyca – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, trenerka, koordynatorka projektów edukacyjnych, mentorka w kursach dla nauczycieli, współautorka materiałów edukacyjnych, prowadząca zajęcia z Edukacji matematycznej na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, entuzjastka gier planszowych i matematyki.

Spotkanie jest bezpłatne. Aby dołączyć wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy.